BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Siaudinukas.lt populiarina ekologines idėjas


2003 m. su Viktorija sukūrę šeimą pradėjome galvoti apie sveikesnę gyvenamąją aplinką sau ir būsimiems mūsų vaikams nei tą, kurią galėjome rasti gyvendami ir dirbdami mieste. Pradėjus domėtis ekologinėmis idėjomis susipažinome su mus sužavėjusiu Giminės Sodybų projektu. 2004 m. vasarą įsigiję žemės sklypelį gamtos prieglobstyje pradėjome kurti mūsų šeimos meilės erdvę. Taip atsirado pirmasis Lietuvoje gyvenamas, mūsų sodybos pasididžiavimas - namas iš šiaudų ryšulių, kurį praminėme ŠIAUDINUKU.


Iš lėto ekolologinės, gamtą tausojančios ir puoselėjančios idėjos užvaldė mūsų gyvenimą, ko pasekoje aš tapau šiaudinių namų statytoju, o Viktorija - vilnos vėlimo, natūralių muilų gaminimo, natūralios žemdirbystės žinove. Tai tapo mūsų amatu, pomėgiu ir pragyvenimo šaltiniu.
Jau nuo 2005 m. savo patirtimi dalinamės su aplinkiniais ir štai 2010 m. balandžio 7 d. gimė VšĮ Šiaudinukas, kurio tikslas populiarinant ekologines idėjas Lietuvoje ir užsienyje, suburti darnią, sąmoningą, gamtą tausojančią ir mylinčią komandą.

nuoširdžiai Jūsų Jonas ir Viktorija Kačerauskai

Plačiau apie Šiaudinuką skaitykite čia:
www.siaudinukas.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (12)

 1. Jonas tiesiog šaunuolis. Linkiu ir toliau taip.

 2. Super. Pagaliau. Senai laikas buvo kazkam pradeti ir padaryti saita, kur butu galima rasti daugiau-maziau visa info apie ekologija, gaminius, naujienas ir kita…

 3. alm:

  Drąsos ir sėkmės autoriams. Tegyvuoja šiaudinukai! :)

 4. Ernesta:

  Judu nuostabus! <3

 5. Ernesta:

  Gal kasnors turite parsisiuntę “Gamtos patruliai” laidą, rodytą 2008 04 06 d. per LRT?

  Bučiau labai dėkinga, jei atsiųstumėte man į el. pašta errnute@gmail.com arba skype eerrnneessttaa.

 6. Indra:

  Nuostabu ! Nuostabu! Nuostabu! As irgi noriu SIAUDINUKO!!!

 7. Jurgita:

  Si seima nuostabi! :-) Aciu jums uz nepakartojamas ekologines idejas Lietuvoje!

 8. ruošiuosi statytis šiaudinuką.ieškau kur pakaunėj ar toliau gauti ruginių kidkų. dėkingas už bet kokią prasmingą info…

 9. Mantas:

  Gaila kad nera praktiniu patarimu. Schema kaip ta karkasa geriau pastatyt, kaip moli paruost, ir t.t video galetu but kaip ka daro. Kaip supratau jei nori kanors suzinot tai mokek, netaip kaip uzsienio tinklalapiuose…

 10. Aš asmeniškai (Laimis Žmuida) tai nespėju visko prirašyti ir pripasakoti. Prašom susižinoti ir parašyti, ir aš patalpinsiu nemokamai į šį tinklapį. Galės visi skaityti. Sakau - man negaila, bet aš vienas visko nespėju.

 11. viktorija:

  sveiki,
  mes taip pat patalpintume visa informacija, taciau neturime laiko ja paruosti. ketinau paskaitu konspektus patalpinti, bet ner kam uzrasineja…. :))) atleiskit :) pagausejus seimynai yra kitu darbu… :)

 12. ledi:

  sveikinu su seimos pagausejimu!!!Esat jauni gimdykit kuo daugiau vaikuciu,kuo daugiau vaiku padoriose seimose augs tuo grazesne Lietuva ateityje bus.Sekmes ir kuo geriausi linkejimai.

Rašyti komentarą