BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Seminaras “Statyba iš presuotų šiaudų”


2010 m. sausio mėnesio paskutinį savaitgalį (30-31 d.) Kauno r. organizuojamas mokomasis-praktinis seminaras „Statyba iš presuotų šiaudų”.

Seminaro tikslas: supažindinti seminaro dalyvį su statybos iš presuotų šiaudų ypatumais.

Seminaro uždaviniai

 • suteikti seminaro dalyviui reikalingų praktinių ir teorinių žinių statybos iš presuotų šiaudų klausimais;
 • supažindinti seminaro dalyvį su populiariausiais statybos iš presuotų šiaudų būdais: be karkasinė statyba iš presuotų šiaudų ir statyba iš presuotų šiaudų naudojant viengubą (išorinį/vidinį) bei dvigubą karkasą;
 • sudaryti sąlygas seminaro dalyviui įgyti praktinių statybos iš presuotų šiaudų įgūdžių.

Planuojama seminaro eiga

Seminaro metu vyks teorinės paskaitos statybos iš presuotų šiaudų ir kt. klausimais, diskusijų metu seminaro lektorius ir seminaro svečiai atsakys į seminaro dalyvių klausimus, o taip pat visi seminaro dalyviai turės galimybę dalyvauti pirtelės iš presuotų šiaudų statyboje.

Seminaro lektorius
ŠNSA Tarybos narys ir namų iš presuotų šiaudų statytojas Jonas Kačerauskas.

Seminaro svečiai
ŠNSA Tarybos Pirmininkas ir namų iš presuotų šiaudų statytojas Domantas Surkys;
Gyvenamųjų namų (tame tarpe ir namų iš presuotų šiaudų) statytojas Alfredas Malinauskas;
Namų iš presuotų šiaudų architektas - konstruktorius Audrys Kručius.

Seminaro tiksli vieta bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams. Seminaro kaina - 600 Lt.

Maitinimas

Šilti gėrimai (kava, arbata), lengvi užkandžiai prie arbatos ir vegetariški pietūs įskaičiuoti į seminaro kainą.

Nemokama nakvynė šiaudiniame name pas D.Surkį. Turėti savo minkštus kilimėlius ir miegmaišius.

Tel. pasiteirauti: +370 686 15824, +370 615 54955

Pagarbiai, Seminaro organizacinė grupė

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (12)

 1. Mantas:

  Atsiprasau, bet kiek suprantu jus ir prie sito seminaro prisidedat. Gal galetumet pakomentuot kodel tokia nenormali kaina? Ir ar yra zmoniu pasiryzusiu moket tokius pinigus?

 2. Normali kaina. Pabandykite suorganizuoti tokio profesionalumo kursus pats ir pamatysite, kad pigiau negalima. Labai brangiai kainuoja profesionalių statybininkų konsultacijos. Juk jie savo darbe daug uždirba, todėl už jų sugaištą laiką reikia mokėti tiek pat, kiek jie uždirba savo pastoviame darbe.

  Žmonių, kurie tiek moka atsirado. Žmonių juk yra visokių - ir turtingų, ir ne tokių turtingų. Turtingieji gali eiti į tokius “brangiai” apmokamus kursus, o ne tokie turtingi irgi gali susirasti savo pigumo kursus.

  Pavyzdžiui aš pats asmeniškai kviečiau atvykti į šiaudų namo statybos kursus NEMOKAMAI. Ir šią vasarą kviesiu. Žinoma, aš esu ne profesionalas statybininkas, o tik mėgėjas, todėl tų kursų kokybė bus žymiai prastesnė.

  Tokių nemokamų ir pigių kursų būna. Be to, galima susidraugauti ir įsiprašyti į realias šiaudistų statybas. Aš asmeniškai taip esu padaręs. Ir nendrių stogą pagelbėjau kloti ir į sienas šiaudus dėjau. Visko išmokau nemokamai.

  Priedo priminsiu, kad visai neseniai juk vyko projektas trukęs pusantrų metų. Buvo gauta parama iš ES struktūrinių fondų ir seminarai su profesionalais buvo pateikti visuomenei nemokamai. Kas norėjo, tas galėjo sudalyvauti.

  Laimis Žmuida

 3. Mantas:

  Tai kam laukt vasaros :) Organizuok anksciau :)

 4. Tomas:

  Ruosiuosi statyti kelis statinius is siaudu. Suzinojus seminaro kaina tikrai nekilo noras vaziuoti ir klausyti “profesionaliu statybininku”. As tam tikra prasme pats esu profas tam tikros srities, bet per diena 600lt toli grazu neuzdirbu. Statysiu pasitelkes savo inzinerines zinias ir pirksiu knyga. Galbut papildomai nuvaziuosiu pasiziureti kokio statomo ar pastatyto namo, bet tik tiek. Papildomos zinios aisku butu jega, bet kad tie “profesionalus statybininkai” bais brangus, tad teks savimi pasikliauti. Kaip seksis statyba galesiu papasakoti, interesantams galesiu aprodyti nemokamai.
  Bendrai tokie seminarai turetu buti tik nemokami, arba mokami simboliskai.
  Tam kartui tiek.

 5. Mantas:

  Tik nepirk tos lietuviškos. Ji bevertė, dar vienas būdas pasipelnyti. Nenoriu nieko įžeist, bet tai tiesa. Tomai jei reiktų pagalbos duok žinot (M.Jazdauskas(eta)gmail.com) Turiu ir as šioki tokį inžinerinį išsilavinimą ir domiuosi tuo jau ne pirmi metai, tik va kolkas nėr kaip realizuot visų žinių. Šiaip labai gaila, kad čia įsivėlę tie visi verslo reikalai, galima būtų suburt labai gražią šiaudistų bendruomenę :) Ir nereik sakyt, kad ji yra. Aš kolkas matau tik uždarą grupelę žmonių bandančių iš to pasidaryti pelno ir pavienius žmones besidominčius tuo. Kaip kam reiktų dar karteli paskaityt visas tas Anastasijos knygas :D

 6. Mantas:

  O dėl tų nemokamų seminarų buvo viskas labai gražu kol neatsirado tokios frazės kaip “Mes teikiame tokią paslaugą” ir nenoras dalintis informacija iš kurios galima užsidirbti. Ir šiaip ten buvo irgi verslas, bandant užsidirbti iš Europos sajungos fondų.

 7. Robertas:

  Sveiki
  As taip pat norejau dalyvauti siame seminare,bet sunkmeciu kaina pasirode neikandama… Ir man idomu,kur cia tie specialistai taip daug uzdirba siuo metu :),kad ju konsultacijos tokios brangios. Ne karta esu dares renginius ir isivaizduoju kiek kas kainuoja :)
  Nonsonsas - siaudu namai siulomi kaip pigiausia alternatyva,bet info pati brangiausia. Puslapyje nerandu issamios informacijos,nuotraukos mazytes net negali normaliai apziureti jau pastatytu namu. Bandau skaityti naujienas,o ten pasirodo metu,ar dvieju senumo straipsniai stovi pirmoje eileje. Taip pat nesupratau kiek man tas namas kainuotu,ar yra kas daro projektus,su kokiom problemom susiduriama statant toki nama,kalbu apie popierinius reikalus. Domina ir kazkokios tai samatos,kiek molio reiktu,kiek medienos,kiek siaudu.Cia aisku kazkas parasyt gali,kad tai labai individualu,reikia konkretu projekta ziureti. atsiverskit karkasiniu namu statybas ir viskas surasyta PVZ. namo bendras plotas 150kv. reikia to ir to,tiek ir tiek.
  Cia gi- nieko nesupratau isskyrus tai,kad namas ekologiskas,ekonomiskas,pigus ir viska turiu daryti pats… :)

 8. Povilas:

  Aš čia ne į temą: tik truputį užuojauta tiems visiems, kurie blizgančiom akim griebia šią šiaudų temą ir bando išspaust iš jos pelną. Niekur taip nenutobulėsim vieną dieną skelbdami skambius lozungus, kad reik keist statybos įpročius, sprogdint NT kainų burbulą, pavaryt eko būdu ir naudot šiaudus, o kitą dieną įkurt UAB ir pūsti naują NT burbulą. Vėl tas pats vienas žingsnis į priekį, o kitą dieną - du atgal. Vienintelė išeitis šitoj mūsų situacijoj, kurią jaučiam kiekvienas savaip, dalintis žiniomis, patyrimu nemokamai, be jokių verslo užmačių. Verslininkų yra ir bus ir tegul jie sau ten “verčiasi”. Jeigu idėja gera ir ji tikrai gali padėt Lietuvos sąlygomis išgelbėt jauną žmogų nuo vergavimo užsienyje norint sukaupt sumą savo būstui arba vergavimo Lietuvoje pasiėmus paskolą, tai idėją vystom ir dalinamės žiniomis, kaupiam duomenų bazę, nuotraukas, brėžinius, smulkius aprašymus. Tegul verslininkai ima, kopijuoja, tegul kritikuoja, tegul kuria nebūtus mitus, o protingas žmogus žvelgdamas į brėžinius pamatys, kad jis gali pats, be verslininko pagalbos pasistatyt sau tokią būdelę, kokios jam reikia.
  Susitinkam paprastam seminare, be nario mokesčių ir kitų nesąmonių. Tiesiog paprastai susėdam ir pasikalbam. Pasidalinam tuo, kas ką turi sumąstęs, ko kam trūksta ir ką galim nuveikt, kad ne tik mano/tavo subinė šiltai žiemą pigiame šiaudiniame name būtų, bet ir ta linkme, kad iš gatvės atėjęs bet kuris kitas žmogus pamatytų, kad turi alternatyvą, o ne kažkokį mitais ir legendom apipintą namų statymo būdą iš pasakos apie tris paršiukus.

  8 ~ 606 26209

 9. andas1975:

  Pradėjau detaliau domėtis šiaudinuko stadyba, bet info randu minimum… Bandysiu savo mieste (Mažeikiai) apeit architektus, bent dokumentacijos info suzinosiu. Parašysiu ko pripasakos :)

  Ir truputi ne į temą :) Gal kas žinot kur galima apžiūrėt jau kokių 3 metų žilvičių plantaciją? Galvoju pas save apsodin bet nežinau kokio tankumo reikia :) Kaži koks turėtų būt atstumas tarp sodinukų kad jau būtų “nepraeinama, neprasibraunama” siena ? :)

  Povilo “susisėdime ir pasikalbėjime” sudalyvaučiau, tik laikas jei nepamaišys :)
  8 698 75533

 10. Na, atleiskite mieli skaitytojai, bet visi kurie teigiate, kad informacija brangi ar jos nėra nemokamos, baisiai nusišnekate. Kas tik nori, tas gauna visą informaciją nemokamai. Yra firma šiaudistų, kuri už pinigus stato namus. Yra brangūs seminarai. Kas nori, tas į juos ateina. Bet taip pat visada šalia yra NEMOKAMA informacija ir prašom čia neburnot.

  Jei kas sakote, kad trūksta informacijos, tai prašom ateikit pas mane, aš viską papasakosiu, suvesiu su žmonėmis, jūs nufotografuosite, parengsite straipsnį ir mes jį išspausdinsime. Ir netruks informacijos. Visi turės puikios informacijos. Taip, kad ateikite ir padarykite. Aš padarau tik tiek, kiek spėju investuodamas savo laisvalaikį, kurį galėčiau skirti kažkam kitam. Prisidėkite, kurkite nemokamai, kaip aš ir nemokamos informacijos bus dar daugiau.

  Laimis Žmuida

 11. Mantas:

  Laimi, manyčiau tavo investicijos į visą šitą reikalą nieks negali paneigt :)

 12. eugenijus:

  taip as sutinku, internete info labai daug, nors sakem kabink.

Rašyti komentarą