BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Presuotų šiaudų namas prie Vilniaus

Presuotų šiaudų namas prie Vilniaus
 
Presuoti šiaudai yra bene ekologiškiausia medžiaga pastato sienoms. Šiaudinis namas yra labai šiltas (varža apie 5), kvėpuojantis, greitai pastatomas (nuėmus šiaudų derlių, juos tuojau pat reikia panaudoti statybai), nekenksmingas aplinkai (šiaudai per metus užauga, greitai biodegraduoja pastato utilizavimo atveju).

siaudu namo sonas

Šis “plaustas” yra pastatytas netoli Vilniaus ant Neries kranto. Konsultaciją apie šiaudinių namų statybą bei privalumus gali suteikti architektas Petras Devižis, mob. 8 699 26438. Informacija internete:
http://uzutekis.voriukai.net


————————————————–
Informacija paimta iš: Viešoji įstaiga “Atsinaujinančios energijos informacijos konsultacinis centras” (sutr. ATEIK). Tinklapis: http://www.ateik.info


Tiksli nuoroda į tekstą apie šiaudų namą ir ekostatybą apskritai:
http://www.ateik.info/lt/ekostatyba.php

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. HighLander:

    siaudinis stogas geras daiktas, tik kainuoja nemazai…

  2. Laimis:

    Čia kalbama ne apie šiaudinius stogus, o apie šiaudines sienas. Jos gaminamos suspaudus šiaudus į briketus (kytkas). Iš tų kytkų statomi namai.

  3. Lina:

    Jei norite ka nors tureti,reikia daryti kryptingai.O pinigai patys ateis, jei busit to verti.Sekmes!Siandien dauguma turi pinigu ,tik nemoka ju panaudoti,arba isleidzia ne ten ,kur reikia.

Rašyti komentarą