BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Knyga “More Straw Bale Building”

Šiuo metu skaitau įdomią knygą apie šiaudų namus išleistą 2005 metais. Jos autoriai Chris Magwood ir Peter Mack yra profesionalūs šiaudinių namų statytojai savarankiškai pastatę virš 40 namų. Taip pat jie konsultuoja kitus statybininkus proceso eigoje bei veda seminarus ir wokshop'us visame Amerikos kontinente. Chris Magwood taip pat dirbo The Last Straw Journal redaktoriumi - didžiausio, žinomiausio ir ko gero vienintelio tarptautinio žurnalo apie šiaudinius namus.
Be to, Magwood ir Mack yra vieni pirmųjų autorių, kurie parašė knygą apie tai, kaip pasistatyti šiaudinį namą (Straw Bale Building, New Society, Publishers, 2000) ir pardavė 20 000 kopijų.

2005 metais išėjo jų nauja knyga - More Straw Bale Building. Tiražas - taip pat 20 000 egzempliorių. Toliau šiame blog'e pabandysiu aprašyti kai kuriuos šios knygos fragmentus.

Jei kas norite paskaityti šią knygą anglų kalba, tai galite ją parsisiųsti iš užsienio arba tiesiog pasinaudoti Atsinaujinančios energijos informacijos konsultacinio centro teikiamomis paslaugomis - skaitykla.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą