BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Seminaras “Statyba iš presuotų šiaudų”


2010 m. sausio mėnesio paskutinį savaitgalį (30-31 d.) Kauno r. organizuojamas mokomasis-praktinis seminaras „Statyba iš presuotų šiaudų”.

Seminaro tikslas: supažindinti seminaro dalyvį su statybos iš presuotų šiaudų ypatumais.

Seminaro uždaviniai

Skaityti toliau ‘Seminaras “Statyba iš presuotų šiaudų”’ »

Rodyk draugams

Projektas baigėsi, veikla tęsiasi, kviečiame į seminarą


Gerbiami bendraminčiai, draugai ir rėmėjai!

Sveikinu Jus su Naujais metais ir linkiu, kad kiekviena nauja diena, kiekviena nauja akimirka neštų džiaugsmą, gyvenimo azartą, tikėjimą savimi, pasitikėjimą mus apjungiančia Visuma ir jos dėsniais, lengvumą ir polėkį!

Džiaugiuosi galėdama pranešti, kad DVD „Šiaudiniai namai” filmukus jau galima peržiūrėti internete. Kolega iš Lenkijos pagelbėjo įdėti medžiagą į tokią svetainę:
http://www.divshare.com/download/9946892-ca2
http://www.divshare.com/download/9949330-66e

Kai kurios filmukų vietos įgarsintos lietuviškai! Tikiuosi, kad ši medžiaga Jums bus naudinga.

Norėčiau padėkoti visiems, parėmusiems ATEIK (Atsinaujinančios eneregijos informacijos konsultacinis centras, www.siaudunamai.lt, www.ateik.info vystytojas) veiklą 2009 m. savo dalyvavimu, savo darbu ar pinigais. 2009 m. buvo gauta 1642,66 ltl 1-2proc. paramos organizacijos veiklai (per VMI sistemą) ir 170 ltl 1-o juridinio ir 2-jų fizinių asmenų parama (pervedimas į sąskaitą) klimato kaitos projektams. Deja, asmeniškai padėkoti negaliu, nes nematau rėmėjų kontaktų (nei vienu, nei kitu atveju). Ši parama buvo gyvybiškai reikalinga organizacijos išlikimui, nes bankrutavo knygų “Šiaudiniai namai” platintojas “Mūsų knyga” ir nesumokėjo už knygynuose parduotas knygas. Per VMI gauta parama buvo skirta padengti daliai ATEIK įsiskolinimų už buhalterines paslaugas, telefono išlaidas, daliai VMI mokesčių sumokėti. Parama klimato kaitos projektams panaudota www.siaudunamai.lt vardo palaikymui ir projekto pasiūlymo klimato kaitos mažinimo tematika ruošimui. 2009 m. buvo organizuota konferencija, seminarai, akcijos, dalyvauta Lietuvos saulės energetikos asociacijos steigime ir veikloje, suteikta nemokamų konsultacijų telefonu, epaštu, “gyvai”, skaityti pranešimai ir paskaitos įvairiuose renginiuose, ruošti naujų projektų pasiūlymai. Dar kartą AČIŪ!

Priminsiu, kad knygą “Šiaudiniai namai” galite rasti bibliotekose (virš 100 vnt. padovanota Lietuvos bibliotekoms). Knygynuose turbūt jau nėra. Dalį neparduotų knygynuose knygų (apie 50 vnt.) dar tikiuosi atsiimti iš “Mūsų knygos” ir perduoti platinimui internetu per www.patogupirkti.lt.

Taip pat norėčiau informuoti apie 2010 m. sausio mėnesio paskutinį savaitgalį (30-31 d.) Kauno r. organizuojamą mokomajį-praktinį seminarą „Statyba iš presuotų šiaudų”. Registracija internetu vyks nuo sausio 15 d. Tuomet bus aiški tiksli renginio vieta, kaina ir kita susijusi informacija. Preliminarią informaciją galite rasti čia.

Taip pat linkiu maloniai praleisti laiką žiūrint kolegų iš Italijos vaizdinę medžiagą apie mažučių namukų statybą (žr. svetainės apačioje), bei savaitgalį šalia didelio šiaudinio
namo
.

Edita Milutienė, Statybos iš šiaudų ryšulių populiarinimo projekto sumanytoja ir vadovė

Rodyk draugams