BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pats statau šiaudų namą

Na, štai, pagaliau ir pats pradėjau statyti šiaudų namą. Teisingiau pradėjau statyti jau senokai, tačiau kol stačiau pamatus, karkasą, tai visai nieko neturėjau ką pasakyti apie šiaudus. Ir štai šią savaitę vos pradėjus dėti šiaudus iš karto galvoje gimė pora įrašų, kuriuos artimiausiu metu turėtumėt išvysti šiame tinklaraštyje.

Šiaudų ryšulius kol kas sudėjau tik į pastogę, o sienos kol kas tuščios, todėl norinčius pasipraktikuoti, prisiliesti prie šiaudų ar vieną kitą šiaudų ryšulį į sieną įmontuoti kviečiu kreiptis iš anksto. Deja, negaliu pasakyti kada tiksliai dėsiu šiaudus į sienas, nes dar daug visokių kitų darbų padaryti reikia - karkasą sutvirtinti, pamatus dar pabetonuoti ir nežinau kiek tai laiko užtruks.

Talkos pas mane jau buvo daug atvažiavę, bet vis ką nors kitą darydavom, o ne šiaudus dėdavom. O štai šią savaitę staigiai pats vienas sumečiau šiaudus ir viską nutinkavau. Skubėjau, nes buvo geri orai ir iki lietaus reikėjo viską pabaigti. Net nespėjau pakviesti žmonių norinčių į talką. Todėl dabar pranešu iš anksto. Be to, sienų kvadratūra gerokai didesnė, nei mano statytos pastogės, todėl, manau, spėsiu dar kartą informuoti apie šiaudų dėjimo į sienas pradžią.

Šiaudų dėjimo į karkasą procesas yra greitas ir malonus. Tinkavimas šiltą dieną taip pat labai malonus.

Labai dėkoju visiems, kurie jau prisidėjo prie talkų statant šį namuką, be jūsų pagalbos kai kurių darbų nebuvo įmanoma nudirbti.

Taigi šiam kartui tiek, sekite informaciją. Iki.

Rodyk draugams